Jeżeli się odchudzasz, redukcja spożywanych kalorii może mieć znaczący wpływ na Twoją witalność i objawiać się jako zmęczenie fizyczne. A może jesteś jedną z tych osób, która zwykle ma problemy z koncentracją w godzinach popołudniowych? Guarana może być 'energetycznym pomocnikiem', szybko się wchłania i bardzo szybko działa. Dostarcza ona dodatkowej energii i uczucia witalności w ciągu całego dnia, niezależnie do przyczyny spadku Twojej witalności. Również przy aktywnym trybie życia, stanowi wyśmienity dodatek, który utrzyma Cię na topie.

   Guaranina jest substancją pokrewną kofeiny, jednak o innym składzie i skutkach (tetrametylksanina!). Amerykańskie Biuro d/s Kontroli Artykułów Spożywczych i Lekratsw (DA) uważa guarana za substancję skuteczną, bezpieczną i nieuzależniającą, która potrafi w organizmie ludzkim obudzić bez skutków ubocznych energię. Jest również doceniana dla skutków afrodyziakalnych.

Nie masz siły, brak Ci energii? Bez drzemki ani rusz? Na nic nie masz ochoty? Czy to brzmi znajomo? Jeśli tak to jest to produkt dla
Ciebie!


TERAZ JEST NAJLEPSZY CZAS ZEBY POMYSLEĆ O SPALENIU TŁUSZCZU
back [1] [2] next